Grand Rose Düğün Sarayı

Hayallerinize uygun, hayatınızda ki en değerli gününüzde, güvenilir ekip çalışması ile birlikte, sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Mekanımız rahatlığınızı ve konforunuzu sağlamak üzere tasarlanmış olup, isteklerinizi sağlayacak bir personel ekibine sahiptir…

 

10.000 m2 tesis hacmi, çocuk bakım odası, kafeterya, mescit, çocuk oyun parkı ve 4 salonumuzda toplamda 4000 kişilik oturma düzeni ve 10.000 kişilik Konya yemek düzeni ile Konya'nın en büyük düğün ve organizasyon salonlarından birisi olan Grand Rose, düğün, nişan, sünnet, toplantı ve kongre salonu olarak hizmet vermektedir.

 

Grand Rose, sadece düğün organizasyonlarında değil şimdiye kadar verdiği kokteyl, toplantı, mezuniyet kutlamaları ve sünnet düğünleri de dahil olmak üzere sayısız mutlu ve başarılı ana tanıklık etmiş, sizlerden de bu konuda olumlu geri dönüşler alarak sürekli kendisini yeni ve canlı tutmayı başarmıştır.

 

Konya Düğün Salonları sektörüne yeni bir anlayış ve renk getirecek olan Grand Rose Düğün Sarayı ile hayallerinizdeki gibi bir düğün veya organizasyon yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.